Description
Set your sense on fire with the NS Novelties – Firefly Silicone Glowing Dildo. You can even kick up your sexual experience a notch and add any lubricant for slippery sex play.
Specs
| Total Length: | 17cm |
| Insertable Length: | 13.3cm |
| Width: | 5.3cm |
| Material: | Silicone |
| Waterproof: | Yes |
| Color: | Pink |
| Battery: | – |
| Max Charging Time: | – |
| Max Usage Time: | – |
| Vibration Modes: | – |




Reviews
There are no reviews yet.