Description
An award-winning dong for a night of fun! Enjoy all 5 inches with this super realistic beige dildo with extra girth. Now with extra veins and a super pleasurable tip, this dildo has everything you need to enjoy yourself. Made from a super flesh-like material called SilaSkin, this dildo offers it all and is a great addition to anyone’s dildo collection. Features a strong suction cup andsatin textured superior grade silicone for a satisfying sensation.
Specs
| Total Length: | 18.3cm |
| Insertable Length: | 12.9cm |
| Width: | 4.57cm |
| Material: | Silicone |
| Waterproof: | Yes |
| Color: | Beige, Pink |
| Battery: | – |
| Max Charging Time: | – |
| Max Usage Time: | – |
| Vibration Modes: | – |



Reviews
There are no reviews yet.