Description
Ranger Rob wants to be your Loverboy, and he’s the perfect size for any maneuver. This dildo has a soft, realistic feel with just the right amount of firmness. Loverboy is almost better than a real penis because the army-strong suction cup can be attached to almost any solid surface.
Specs
| Total Length: | 15cm |
| Insertable Length: | 11cm |
| Width: | 3.5cm |
| Material: | Body-safe and nonporous PVC (polyvinyl chloride) |
| Waterproof: | Yes |
| Color: | Beige |
| Battery: | – |
| Max Charging Time: | – |
| Max Usage Time: | – |
| Vibration Modes: | – |




Reviews
There are no reviews yet.