Description
SpringSense Breast Massager
Wearable vibration with app control for personalized breast comfort.
Tailored Nipple Stimulation
Choose between flower and mouth heads for different sensations
The flower head is designed for larger nipples, while the mouth head is ideal for smaller nipples.
Quiet, Wearable, Powerful
Enjoy hands-free use under clothing with a discreet, quiet motor.
READY TO GET STARTED?
Lorem ipsum is placeholder text
Lorem ipsum is placeholder text
Lorem ipsum is placeholder text
Lorem ipsum is placeholder text
| Product size: | 62*106*112mm |
| Product weight: | ~194 g |
| Charging time: | ≤2 h |
| Charging mode: | USB- Pin |
| Battery capacity: | 180mAh |
| Product material: | Silicone +ABS |
| Maximum noise: | ≤50dB |
| Working hours: | ≥1h |
| Waterproof class: | IPX6 |





Reviews
There are no reviews yet.