Description
| Head Number: | 266 |
| Height: | 175 cm / 5.74 ft |
| Bra Size: | D Cup |
| Bust Size | 82 cm / 32.3’’ |
| Waist: | 54 cm / 21.3’’ |
| Hips: | 91 cm / 35.8’’ |
| Under-bust: | 63 cm / 24.8’’ |
| Foot Length: | 21 cm / 8.3’’ |
| Leg Length: | 90 cm / 35.4’’ |
| Arm Length: | 69 cm / 27.2’’ |
| Shoulder Width: | 34 cm / 13.4’’ |
| Vaginal Depth: | 18 cm / 7.1’’ |
| Oral Depth: | 12 cm / 4.7’’ |
| Anal Depth: | 15 cm / 5.9’’ |
| Weight: | 37 kg / 81.57 lbs |
| Material: | Full Silicone |




Reviews
There are no reviews yet.