Description
Sunflower Head Tongue G Spot Vibrator
Features :
1. 2 in 1 innovative vibrator
2. Medical grade silicone, it’s body safe
3. 8 licking & 8 vibration modes
4. 100% waterproof, it’s easy to clean
5. Extremely quiet for private need
6. USB rechargeable, charge for 1.5 hours and can be used for 2 hour
| Specification : | |
| Model | Q20036 |
| Function | G-spotandclitvibrator |
| Feature | 2in1vibrator |
| VibrationMode | 8vibrationmodes |
| Voice | <50dB |
| Motor | 1 |
| Size | Headlength:75mm;width:50mm |
| Material | Silicone+ABS |
| Weight | 170g |
| Color | Purple |
Package Included:
1* Clitoral Vibrator;
1* USB Charging Cable;
1* User Manual





Reviews
There are no reviews yet.